Stravování

 

Studené nápoje

Moderní samoobslužný automat od firmy NEKTAR NATURA Vám nabídne 3 druhy ovocných džusů a fitrovanou vodu. Všechny džusy jsou nedoslazovány a se 100% podílem ovocné složky. Veškeré nápoje jsou chlazeny na optimální teplotu tak, aby jste si je mohli náležitě vychutnat. V současné době nabízíme 100% džusy – pomeranč, jablko a mango s dužinou.

 

 

Káva a teplé nápoje

Moderní samoobslužný Kávovar na zrnkovou kávu od firmy NEKTAR NATURA Vám nabídne 5 druhů kávy, horkou čokoládu a horkou vodu na přípravu čajů. Kávovar splňuje nejvyšší nároky co se týče přípravy kávy od jemného nastavení mlýnku až po nastavení intenzitu presu pomleté kávy a tlaku vody. Kávovar plníme velice kvalitní zrnkovou kávou MONTE ze směsí Arabiky a Robusty z Chorvatské rodinné pražírny, což jistě po prvním doušku poznáte a náležitě oceníte.

 

 

Programy stravování

S n í d a n ě :
Snídaně připravujeme formou teplého i studeného bufetu. K dispozici jsou Automaty na kávu i na ovocné 100% džusy od firmy NEKTAR NATURA k neomezené konzumaci nápojů. Standartem je pro nás výběr z kvalitních uzenin a sýrů, 4 druhy cereálií, bílé i ovocné jogurty, plnotučné mléko, čerstvé pomazánky, výběr z čerstvé zeleniny a ovoce. K dispozici je toustovač na čerstvý toustový chléb a samozřejmě výběr z čerstvého bílého a celozrnného pečiva. Na našem bufetu samozřejmě nechybí ani sladké pečivo naší domácí výroby jako je bábovka, štrůdl, vánočka nebo buchty v mnoha podobách. Nabídku teplého bufetu pravidelně obměňujeme. Můžete se těšit na míchaná vajíčka na másle, vaječné omeletky, volská oka, párečky, grilovanou slaninu nebo i domácí lívance.
150,- Kč

O b ě d y :
Obědy připravujeme standartně formou bufetu, a to z polévky a výběru dvou jídel a dvou příloh včetně čerstvě připraveného salátu. Lze si samozřejmě domluvit i jednotné jídlo, které Vám formou obsluhy naservírujeme. Při skupinových rezervacích je možné si předem domluvit nabídku jídel tak, aby Vám vše vyhovovalo dle Vaší chuti.
240,- Kč

V e č e ř e :
Večeře připravujeme standartně formou bufetu, a to z polévky a výběru dvou jídel a dvou příloh včetně čerstvě připraveného salátu. Lze si samozřejmě domluvit i jednotné jídlo, které Vám formou obsluhy naservírujeme. Při skupinových rezervacích je možné si předem domluvit nabídku jídel tak, aby Vám vše vyhovovalo dle Vaší chuti.
240,- Kč

Program ALL INCLUSSIVE / ALL INCLUSSIVE +
Program ALL INCLUSSIVE obsahuje snídani,oběd a večeři v naší restauraci, včetně neomezené konzumace studených i teplých nápojů formou samoobslužných automatů na 100% džusy a zrnkovou kávu přes celý den.
700,- Kč

Program ALL INCLUSSIVE FIT+
Program ALL INCLUSSIVE FIT+ obsahuje snídani,oběd a večeři v naší restauraci formou bufetu, včetně neomezené konzumace studených i teplých nápojů formou samoobslužných automatů na 100% džusy a zrnkovou kávu přes celý den. Veškeré suroviny a jejich příprava je zaměřená a určená pro sportovce a jejich požadavky na speciální výživu.
800,- Kč

 

X

***** 15% - 20% SLEVY NA UBYTOVÁNÍ + SAUNOVÁNÍ ZDARMA *****

Zarezervujte si u nás od 15. 9. 2022 do 31. 10. 2022 pobyt na 2 a více nocí a získejte až 20% slevu na ubytování a 1 hod. v naší skvělé sauně zcela ZDARMA!!! Využijte této skvělé, časově omezené nabídky a užijte si konec léta a začátek podzimu v samém srdci Vysočiny. K pobytu samozřejmě nabízíme snídaně i večeře formou bohatého bufetu, na který jste již u nás zvyklí. Neváhejte! Kapacita našeho hotelu a chat je omezená. Těšíme se na Vás!

Celý tým Hotelu a Penzionu PEGAS